Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Updatesessie: Business Intelligence – analyse en prognose | Sirous Kavehercy | 22 oktober 2026 | 2 PE-punten – Online

22 oktober om 10:00 tot 12:00
Gratis

In een datagedreven wereld is het vermogen om data te analyseren en te vertalen naar heldere inzichten essentieel voor iedere finance professional. De online PE updatesessie ‘Business Intelligence – Analyse en Prognose’ biedt deelnemers praktische handvatten om met behulp van moderne BI-tools, zoals Power BI, data om te zetten in waardevolle stuurinformatie. De sessie richt zich op het versterken van analytisch vermogen en het effectief communiceren van inzichten via dashboards en rapportages.

Doelgroep
Deze sessie is bedoeld voor Finance professionals, controllers, business analisten en andere professionals binnen het SRFA-netwerk die hun kennis en vaardigheden op het gebied van data-analyse, prognoses en business intelligence willen versterken.

Programma
• Introductie Business Intelligence en datagedreven werken
• Overzicht van BI-tools met focus op Power BI
• Analyseren van financiële data en het herkennen van trends
• Opstellen van prognoses en scenario-analyses
• Datavisualisatie: best practices voor dashboards en rapportages
• Toepassing in de praktijk: casus en interactieve bespreking

Resultaat
Na afloop van deze sessie hebben deelnemers inzicht in de mogelijkheden van Business Intelligence binnen hun vakgebied. Zij kunnen data analyseren, trends herkennen en prognoses opstellen. Daarnaast zijn zij in staat om inzichten visueel te presenteren via dashboards, waarmee zij effectiever kunnen communiceren en adviseren binnen hun organisatie.

Spreker
Sirous Kavehercy Is een internationaal spreker en trainer met meer dan 30 jaar ervaring in technologie, digitalisering en interculturele communicatie. Als pionier in Artificial Intelligence en oprichter van Tripylon Media heeft hij organisaties wereldwijd begeleid bij digitale transformatie en verandermanagement. Zijn presentaties zijn energiek, persoonlijk en rijk aan praktijkvoorbeelden — van AI en ethiek tot leiderschap en communicatie in multiculturele teams. Sirous weet complexe technologische ontwikkelingen toegankelijk te maken en inspireert professionals om technologie strategisch en verantwoord in te zetten.

Uiterlijke inschrijfdatum: 8 oktober 2026

Kosten: gratis

Aantal PE punten: 2

Log eerst via Mijn SRFA in om aan te kunnen melden voor deze updatesessie.

*Door je in te schrijven geef je toestemming dat je gegevens gedeeld worden met de organiserende partij.

**Bij onvoldoende aanmeldingen behouden wij het recht om de updatesessie te annuleren. Uiteraard word je hiervan tijdig geïnformeerd.

Gegevens

  • Datum: 22 oktober
  • Tijd:
    10:00 tot 12:00
  • Kosten: Gratis

Locatie

  • Online

Organisator

  • Markus Verbeek Praehep